Modele gocław

Dyplomowana instruktorka zajęć Pilates, Jogi, Zdrowego kręgosłupa. Niezwykle ciepła, pozytywna, pomocna i Otwarta na potrzeby wszystkich, którzy przychodzą do korzystam na Zajęcia. Doświadczenie, wiedzę z zakresu świadomości ciała zdobywała w wielu szkołach w kraju i zagranicą. Na zajęciach… Absolwent AWF w Warszawie. Edukację na AWF łączył z treningami boksu w klubie CWKS Legia Warszawa. OD 2009 Roku instruktor rowerowy z certyfikatem TOMAHAWK, un także instruktor sportu w kulturystyce i licencjonowany trener Personalny. Z klubem Zdrofit związany jest OD 2011 roku. Posiada doświadczenie… Patrycja ukończyła Studia tańca współczesnego oraz dwuletni programme dla profesjonalnych tancerzy w MADRYCIE. OD kilku lat pracuje jako instruktor fitness w Polsce i za granicą.

Ruch, Taniec oraz aktywno fizyczna są nieodł elementem jej życia lecz prawdziwą Pasją patrycji… Jarek w branży fitness pracuje OD 10 lat. Jest Międzynarodowym maître Instruktorem programu spinning®, instruktorem SpinPOWER® i Bodyblade®. Prowadzi szkolenia dla instruktorów oraz maratony i konwencje nie tylko w Polsce i Europie, ALE również w stanach Zjednoczonych,… Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego oraz Certyfikowanym instruktorem kulturystyki. Aktywność fizyczna h. Wi ważną część mojego życia je staram się tą Pasją zarażać ludzi z którymi pracuję. Cechuje się otwartością, komunikatywnością oraz indywidualnym podejściem… Instruktorka zajęć ruchowych w zakresie korektywy je kompensacji wad postawy, fizjoterapeutka oraz specjalistka do spraw Ochrony Środowiska. Prowadzi Zajęcia OD 2010 roku.

Uczestniczka wielu warsztatów i cours w zakresie Aktywności ruchowej, Choć durer na co Dzień, najwięcej uczy się… Jeśli nie Będziesz zadowolony, zwrócimy ci pieniądze. Instruktorką ZUMBA® FITNESS jest OD 2013 Roku, a instruktorką SALSATION® OD sierpnia 2015. W symfoniach par się nie spodziewała, że Tak ją à wciągnie! Zumba Fitness Pozwala jej oderwanie się OD codzienności i naładowanie “akumulatorów” na Następny Dzień. Rozpoczęciem Przed… Doktor Nauk o kulturze fizycznej, absolwentka AWF Warszawa, akademicki wykładowca, na adiunkt Wydziale Nauk o Zdrowiu w WSIIZ Warszawa, certyfikowany terapeuta integracji Sensorycznej, instruktor Rekreacji ruchowej ze specjalizacją fitness OD 2001 Roku. Autorka programów treningowych dla… Posiadanie PASJI oraz połączenie jej z wykonywanym zawodem według Ani jest spełnieniem marzeń każdego człowieka. Ania à uśmiechnięta, pełna energii instruktorka Zumba Fitness. Zamiłowanie do zajęć Zumba Fitness odkryła po raz Pierwszy 3 Lata Temu, une OD Maja 2016 Roku możecie… Instruktor metody Pilates. Uprawnienia instruktora uzyskała w PAS.

Wciąż Poszukuje nowych Metod pracy z ciałem, rassis pogłębia swoją wiedzę na Specjalistycznych kursach, szkoleniach i warsztatach. Świadomy Ruch, w metodzie Pilates traktuje jako Narzędzie un na Zwiększenie kontroli… W Zdroficie pracuje OD 2011roku. Étudiant réhabilitacji, miłośnik Aktywności ruchowej. Z siłownią związany OD Liceum, w międzyczasie Mia ł Długi Episode z tańcem.